Kobieto, noś rajstopy!

Sukienki i spódnice ma w szafie chyba każda kobieta. Niezależnie kroju czy kolorystyki stroju całość najlepiej prezentuje się z dobrze dobranymi rajstopami. Jak wybrać ich rozmiar oraz jak je nosić? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

W kolorze skóry

Rekordy popularności biją oczywiście rajstopy cieliste. Różnią się one miedzy sobą tonacją lub kolorem, ale ich cel jest jeden – mają przypominać naturalny kolor skóry.  Cienkie rajstopy idealnie sprawdzają się wiosną i latem. Zimą natomiast warto postawić na czarne rajstopy oraz grubsze modele. Będą one wysmuklać nasze nogi oraz chronić je przed niższymi temperaturami.

Rajstopy powinny być dobrze dobrane

Jeżeli nie jesteś pewna jaki rozmiar rajstop będzie dla ciebie odpowiedni, to na opakowaniu zawsze znajdziesz opis rozmiaru rajstop oraz legendę. Należy pamiętać, że jeżeli masz długie nogi, to rozmiar musi być większy. Dzięki temu odpowiednio je naciągniesz  zapobiegając ewentualnym zadarciom.

Zasady noszenia

Oczywiście istnieje kilka zasad noszenia rajstop, których należy przestrzegać. Jedna
z ważniejszych jest pamiętanie by unikać rajstop do butów z odkrytymi palcami. Należy również pamiętać, aby dobrze dobrać rozmiar rajstop, gdyż mało estetyczne są zbyt obcisłe rozmiary, które rolują się pod ubraniem. Dodatkowo dbając o zdrowie naszych nóg należy wybrać rajstopy uciskowe, które będą stymulować nasze naczynia krwionośne.

Przestrzegając kilku prostych zasad oraz eksperymentując z dowolnymi modelem rajstop z pewnością docenisz ich rolę w codziennym życiu każdej kobiety. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/rajstopy/

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *